Konferencje medyczne dla lekarzy

Przygotowane przez ekspertów z zakresu kardiologii, nefrologii, diabetologii i hipertensjologii, organizowane w 8 miastach Polski oraz dostępne w transmisjach live online.Czym jest Kardionefrodiabetologia?


Pomysł stworzenia konferencji Kardionefrodiabetologia powstał ponad dekadę temu. Wybitni specjaliści z dziedziny nefrologii i diabetologii chcieli przekazać Lekarzom swoje spostrzeżenia i nauczyć ich interdyscyplinarnego podejścia do Pacjenta. Postanowili dzielić się wiedzą i najnowszymi doniesieniami medycznymi.


Prof. dr hab. Janusz Gumprecht stworzył wizję nowej formy konferencji, otwartej uczestników, angażującej ich w analizę przypadków klinicznych, zachęcającej do zadawania pytań i wspólnego szukania odpowiedzi. Zebrał też grono wybitnych polskich specjalistów czuwających nad najwyższym poziomem merytorycznym spotkań.
Tak powstała Nefrodiabetologia, która z czasem rozszerzyła tematykę o kardiologię, hipertensjologię i seksuologię przyjmując nową nazwę Kardionefrodiabetologia.

Z czasem wzbogaciliśmy tematykę, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych uczestników – lekarzy specjalistów poszukujących wiarygodnych informacji i kontaktu z najwybitniejszymi polskimi specjalistami.

Rozszerzyliśmy także konferencję o dyskusje po każdym z prezentowanych wykładów.
To co się nie zmieniło, to spotkania organizowane w ośmiu miastach Polski:
w Warszawie, Krakowie, Katowicach, Poznaniu, Wrocławiu, Lublinie, Rzeszowie i w Gdańsku, które niezmiennie cieszą się zainteresowaniem specjalistów z zakresu chorób wewnętrznych, medycyny rodzinnej, nefrologów, kardiologów, hipertensjologów, diabetologów.

Rok 2020 przyniósł nowe rozwiązania, stąd, by być jak najbliżej Państwa
i dzielić się najnowszą wiedzą, stworzyliśmy wersję Online naszych spotkań. Jesteśmy wdzięczni za Państwa udział w spotkaniach, aktywność, zadawanie wielu istotnych pytań. Kardionefrodiabetologia Online stała się platformą wymiany wiedzy i doświadczeń z Państwa i Wykładowców doświadczeń klinicznych.

Zapraszamy na tegoroczną XIV edycję spotkań i czekamy na Państwa na naszej platformie edukacyjnej.