Wyznaczamy nowe trendy w branży probiotycznej

Firma SANPROBI Sp. z o.o. Sp.k. posiada w swojej ofercie najwyższej jakości produkty zawierające wyselekcjonowane szczepy bakterii probiotycznych. Firma powstała w 2008 roku i w krótkim czasie stała się uznanym w Polsce ekspertem w suplementacji probiotycznej.
SANPROBI to firma z wyłącznie polskim kapitałem. Jej siedziba znajduje się w Szczecinie, tam też zlokalizowany jest jej zakład produkcyjny oraz laboratorium, które jako jedno z nielicznych w Polsce zajmuje się kompleksowo mikrobiotą. To właśnie w nim prowadzone są badania naukowe niezbędne do opracowania nowych produktów probiotycznych.
Firma prowadzi liczne badania angażując w nie badaczy z ośrodków naukowych polskich i zagranicznych. Są to między innymi: Pomorski Uniwersytet Medyczny w Szczecinie, Gdański Uniwersytet Medyczny, Uniwersytet Medyczny w Poznaniu i w Lublinie, Uniwersytet Jagielloński, Śląski Uniwersytet Medyczny, Warszawski Uniwersytet Medyczny, Uniwersytet Medyczny Charité z Berlina i inne. Ideą firmy SANPROBI jest tworzenie nowych rozwiązań wspierających mikrobiotę. Uważnie wsłuchując się w zdanie współpracujących lekarzy i naukowców, firma SANPROBI wprowadza na rynek probiotyki dopasowane do potrzeb konsumentów.Produkty SANPROBI wyznaczają nowe trendy w branży suplementów diety w Polsce. Powstają one z wykorzystaniem innowacyjnych technologii, a ich skład i bezpieczeństwo potwierdzane są regularnie w zewnętrznych laboratoriach analitycznych. O wysokiej jakości produktów SANPROBI świadczą liczne badania.
Produkty posiadają pozytywną opinię Pomnika „Centrum Zdrowia Dziecka”, Instytutu Jakości Jagiellońskiego Centrum Innowacji oraz Narodowego Instytutu Leków. Ponadto probiotyki SANPROBI zostały docenione i nagrodzone prestiżowymi wyróżnieniami, m.in. zajęły pierwsze miejsce wśród najczęściej polecanych przez farmaceutów produktów roku 2020, 2021 oraz 2022 w kategorii preparatów probiotycznych dla dorosłych.

Zostaw nam swoją wizytówkę

Wizytówka

Materiały dodatkowe